Renginys, kuriame pristatomi interneto TECHNOLOGIJŲ lyderės „Cisco systems“ ir jos partnerių sprendimai bei produktai, šiemet sutraukė per 250 informacinių technologijų srityje dirbančių specialistų iš daugelio pirmaujančių šio sektoriaus verslo ir valstybinių įmonių, nusprendusių pristatyti savo sukurtas naujoves bei susipažinti su kitų įmonių technologinėmis inovacijomis.
Renginio dalyviai su ekspertais aptarė kylančius techninius klausimus, domėjosi vieni kitų produktais. Tarp jų – ir naujausi „Penkių kontinentų“ įmonių grupės produktai, sukurti naudojant „Cisco systems“ įrangą. Tai šviesolaidinis tinklas „Skynet“, skaitmeninė televizija „Penki TV“, protingas namas „Smarthouse“ ir „Platformos saugumo agentas“ bankomatams. " /> Renginys, kuriame pristatomi interneto TECHNOLOGIJŲ lyderės „Cisco systems“ ir jos partnerių sprendimai bei produktai, šiemet sutraukė per 250 informacinių technologijų srityje dirbančių specialistų iš daugelio pirmaujančių šio sektoriaus verslo ir valstybinių įmonių, nusprendusių pristatyti savo sukurtas naujoves bei susipažinti su kitų įmonių technologinėmis inovacijomis.
Renginio dalyviai su ekspertais aptarė kylančius techninius klausimus, domėjosi vieni kitų produktais. Tarp jų – ir naujausi „Penkių kontinentų“ įmonių grupės produktai, sukurti naudojant „Cisco systems“ įrangą. Tai šviesolaidinis tinklas „Skynet“, skaitmeninė televizija „Penki TV“, protingas namas „Smarthouse“ ir „Platformos saugumo agentas“ bankomatams. " />